فروش مبل کلاسيک

فروش مبل کلاسيک :

برای فروش يک مبل کلاسيک لازم است. با يک سری از خواسته ها و نيازهای مشتری آشنا شويم. يک فروشنده خوب بايد تمام جوانب را در نظر بگيرد. يعنی با توجه به بوجه و هزينه، يک کار مناسب و مورد پسند پيشنهاد کنيم. حال در اين مقاله با بعضی از نکات مهم خريد، يک مبل کلاسيک شما را
آشنا ميکنيم.
در هنگام خريد طبيعتا از کلماتی فروشنده استفاده ميکند. يکی از آن کلمات کلاف مبل است. که بهتر است بدانيد کلاف همان اسکلت مبل، يا چهارچوب بدنه مبل ميباشد. چون در اين سبک از مبلمان استحکام بدنه، بسيار مهم است. پس نياز است در اولين قدم جنس چوب بکاربرده، در مبلمان را قبل از خريد بپرسيد. نام چوبهای بکار برده شده، راش ، گردو ، بلوط ، نراد و غيره ميباشد. لازم است بدانيد که دليل اين چوبها از مقاومت بالايی برخوردارند. به همين دليل طرح و نقش زدن روی اين چوبها کار را زيباتر ميکند. هر چند در بعضی از مواقع سازنده، از چوب سفيد (چوب کاج) استفاده ميکند. که اين نوع چوب به خودی خود، از مرغوبيت پايينی برخوردار ميباشد. گاهی هم برای مقاومت بيشتر کلاف، از دو چوب (دوبل) استفاده ميشود.

نکات مهم و راهنمای خريد در مبل کلاسيک:

رنگ مبلمان:
از ديگر مواردی، که بايد در نظر داشته باشيد رنگ است. معمولا تعدادی از رنگها، بصورت ثابت هميشه استفاده ميشود. که در ادامه به آن اشاره ميکنيم. مبل کلاسيک ( رنگ کرمی، رنگ بژ، رنگ خاکستری، رنگ قهوه ايی و رنگ قهوه ايی مايل به زرد). هر چند که برای انتخاب رنگ پارچه ميشود. هر رنگی را غير از رنگهای بالا در نظر گرفت. اما رنگهايی که در قسمت بالا به آن اشاره کرديم. در اکثر مواقع با همه دکوراسيونها هماهنگ ميشوند. با
توجه به اينکه هر سال يک رنگ مد ميشود. پس در موقع خريد طبق مد، بهتر است رنگ را در نظر نگيريد.
فوم و اسفنج مبلمان:
يکی ديگر از مواردی که، در موقع خريد بايد در نظر بگيريد. فوم بکار برده شده در مبلمان ميباشد. (فوم سرد، فوم گرم، اسفنج 30 يا 35 کيلويی که فوم اسفنج نام دارد). بهترين فوم فوم سرد ميباشد. که از دوام بالاتری برخوردار هست. فوم سرد به دليل کيفيت بالايش در هنگام استفاده به حالت قبل برميگردد.
انتخاب پارچه مناسب مبلمان:
انتخاب نوع پارچه اهميت زيادی دارد. در يک مبل کلاسيک، ضخامت پارچه و مقاومتش مهم است. در غير اينصورت، زود فرسوده و از بين می رود. در حال حاضر بهترين پارچه هايی، که در مبل کلاسيک قابل استفاده است. با نامهای ساتن، شانل، مخمل ميباشد. که مرغوبترين جنس پارچه، در ايران جنس ترک است. اما به دليل قيمت بالای پارچه های ترک ميتوان. از پارچه های ايرانی و چينی هم استفاده کرد. در هر صورت پارچه های ترک و چينی و ايرانی قابل تاييد هستند. به عنوان مثال مبل کلاسيک ساده، يکی از انتخاب هايی ست. که برای خانه های کوچک مناسب هست.
سبک رنگ اين مبل روشن است. رنگهايی مانند (کرم، بژ، سفيد، طلايی) گاهی هم چند رنگ، ترکيب با هم ميشوند. که يک تلفيق زيبا در کنار دکوراسيون منزل بوجود می آورد.

قيمت مبل کلاسيک:

همانطور که ميدانيم مبل کلاسيک نسبت به تمامی مبلمان، از مرغوبيت بيشتری برخوردار است. که دليل اصليه اين سبک از مبلمان. استفاده چوب مرغوب در کلاف مبل ميباشد.
در بازار مبلمان، امروزه رقابتی تنگاتنگ وجود دارد. که يکی از اين بازارها، بازار مبل يافت آباد ميباشد. که تنوع در رنگ و مدل را به نمايش ميگذارد. در اين رقابت سوای تنوع برای مشتری قيمت هم مد نظر است.
هر چند امروزه در تهران، رقابت در تنوع و کيفيت مبلمان. فقط محدود به بازار مبل يافت آباد نميشود. بطوريکه گاهی با کمی کنکاش و جستجو در نت ميتوان. چه در خريد و چه در تعمير مبلمان با شرکتهای معتبری آشنا شد. که در وقت و هزينه صرفه جويی کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *